Auto z OC sprawcy

      Możliwość komentowania Auto z OC sprawcy została wyłączona

Miałeś stłuczkę lub wypadek i twoje auto musi zostać oddane do warsztatu, a ty nie masz czym dojechać do pracy? Jeżeli i Tobie przytrafiła się taka sytuacja, to oferta jaką jest auto z OC sprawcy będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Wynajem samochodu z OC może pomóc w wielu sytuacjach, kiedy nasze prywatne auto zostało uszkodzone w wyniku wypadku czy stłuczki.

Wynajem auta zastępczego to obecnie bardzo popularnie rozwiązanie zarówno wśród właścicieli firm czy działalności gospodarczych, jak osób prywatnych. Zastępczy samochód należy się poszkodowanym w wypadku czy stłuczce na cały czas trwania naprawy czyli od momentu wstawienia auta do warsztatu do czasu jego odebrania. Jeżeli jednak samochód po wypadku nie może zostać naprawiony, ponieważ szkody są zbyt duże, sytuacja wygląda nieco inaczej. W takim wypadku zastępczy samochód należy się od dnia zaistnienia szkody do dnia otrzymania odszkodowania lub zakupienia nowego auta. Oczywiście tego czasu nie można przeciągać zbyt długo.

Auto z OC sprawcy Katowice

Auto z OC sprawcy Katowice

Korzystając z oferty jaką jest wynajem auta z OC sprawcy wypadku należy zwrócić uwagę przede wszystkim na dwie rzeczy. Po pierwsze wynajęte auto musi pochodzić z takiej samej klasy jak nasz uszkodzony samochód. Jeżeli więc do tej pory jeździliśmy hatchbackiem, to takiego auta musimy szukać w wypożyczalni. Wynajmując droższe auto narażamy się na utratę zwrotu pieniędzy. Po drugie wypożyczalnia powinna oferować swoim Klientom przeciętne stawki za wynajem samochodu.

Auto z OC sprawcy Katowice

Jeżeli i Ty chcesz skorzystać z rozwiązania jakim jest wynajem auta z OC sprawcy, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania oraz w razie wątpliwości podpowiemy jakie rozwiązanie będzie w Twoim przypadku najlepsze. Wynajem samochodu zastępczego z oc sprawcy to idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej rodziny.


Na naszej stronie zdobędziesz również innego typu informacje, w tym te dotyczące parkingów w Katowicach czy też dojazdu do lotniska Katowice-Pyrzowice.