Wynajem auta Ford Ka

      Możliwość komentowania Wynajem auta Ford Ka została wyłączona

Osoby pragnące skorzystać z możliwości wynajmu samochodów osobowych w Katowicach w centrum miasta lub też na lotnisku Katowice-Pyrzowice, mogą wybrać jako jedną z opcji wynajem auta Ford Ka lub podobnego.

Jak dokonać rezerwacji Forda Ka online?

Wynajem auta Ford Ka

Wynajem auta Ford Ka

W pierwszej kolejności przechodzimy do wyszukiwarki pojazdów, jaką oferuje nasza wypożyczalnia samochodów. Wybieramy miejsce odbioru i zwrotu pojazdu (mogą to być dwa różne miejsca), następnie określamy datę odbioru oraz zwrotu wynajętego auta wraz z godzinami. Po wyszukaniu ukazuje nam się lista wszystkich dostępnych pojazdów pod wynajem na wybranej trasie, z określonym wyposażeniem, w różnych cenach.

W pierwszej kolejności wyświetlają się oferty samochodów (w tym Ford Ka pod wynajem) w najkorzystniejszych cenach, najbardziej ekonomiczne. Właśnie wśród nich znajdziemy możliwość wynajmu Forda Ka. Na tym etapie osoby zainteresowane mają również możliwość sprawdzenia szczegółowych warunków wynajmu. Po przejściu do dalszego etapu rezerwacji auta osobowego pod wynajem możemy wybrać również wszelkie dodatki, wyposażenie dodatkowe (np. foteliki dla dzieci). Uzupełniamy swoje dane osobowe, po czym potwierdzamy rezerwację.

Wszelkie dalsze informacje zostaną wysłane na maila. Tam będziemy musieli potwierdzić rezerwację wynajętego auta, np. Forda Ka. Zjawiamy się w wyznaczonej godzinie na określonym miejscu, odbieramy samochód i z niego korzystamy.

Opis przykładowego Forda Ka

Przykładem wynajęcia auta Ford Ka może posłużyć korzystanie z niego w ciągu jednego dnia, zwrot nazajutrz, za który zapłacimy około 100 złotych w jednej z renomowanych wypożyczalni. Może to być pojazd o nadwoziu hatchback, napędzany benzyną, z możliwością pomieszczenia czterech pasażerów, z ręczną skrzynią biegów, wyposażony w klimatyzację, bez limitu kilometrów i dodatkowych opłat (oprócz depozytu).